doğanın dört elementinden ilhamla benimsediğimiz ilkeler…

Gelişim Geleneğimizin Bir Parçasıdır

ELEMENT MINERAL A.S. 50 yıllık geçmişinde farklı sanayi dallarında kullanılmak üzere endüstriye yönelik yüksek kalitede birçok fonksiyonel katkı maddesinin üretim ve satışında gelenek haline gelen bir  uzmanlık kazanmıştır.

Kalite, müşterilerimizin menfaati ve kaynakların verimli kullanımı ELEMENT MINERAL A.S. için özel öneme sahiptir.

Dünya Çapında Servis Ağı

ELEMENT MINERAL A.S. dünya çapında ürün ve hizmetlerini, birçok ülkede konuşlanmış üretim tesisleri ve 40’ı aşkın ülkede müşterilerimize imalat süreçlerinde ürünlerimizi nasıl kullanılacakları konusunda destek veren uzman personelimiz sayesinde sunar.

Ülke sınırı tanımayan destek anlayışımız, üretim süreçlerinde mükemmel sonuçlara ve çözümlere ulaşmak için ürünlerimizi kullanacak müşterilerimize güven verir.

Sosyal Sorumluluk

ELEMENT MINERAL A.S. kalite odaklıdır ve her zaman müşterileri için en iyiyi bulmak için çalışır. Bunu yaparken, sosyal sorumluluklarının bilincindedir. Bu sebeple BM Küresel İlkeler değerlerine, insan haklarına saygı, işçi hakları ve çevrenin korunması ve yolsuzlukla mücadele ilkelerine bağlıdır. Bu ilkelere saygı duymayan tedarikçiler ile bunu bilerek çalışmaz.

Bütün Uğraşılar Ortak Bir Gelecek İçin

Ortaklaşa sahip olduğumuz dünya bitki ve hayvan çeşitliği, varlığımızı sürdürebilmemiz için paha biçilmez bir insanlık mirasıdır.

ELEMENT MINERAL A.S. ürünlerini geliştirirken bu mirası bir sonraki nesiller için korumak ve sürdürülebilir kaynak politikası izlemek konusunda kararlıdır. Çevre dostu üretim süreçleri ve en iyi lojistik uygulamalar, bütün üretim noktalarında ham madde, enerji ve su kaynaklarını çevreci bir şekilde kullanmamızı mümkün kılar.