DEVULKANİZE KAUÇUK SLAB

Devulkanize Kauçuk Slab kategorisinde çığır açan bir başka ürünümüzdür. Genan sahip olduğu Ar-Ge, teknoloji, know how ile oto lastiklerinden devulkanize kauçuk tozu üretmeyi başarmıştır. Bu teknoloji sayesinde, eşsiz kalitede devulkanize kauçuk üretilmiş ve bu ürünlerin birçok imalat süreci girmesi imkanı doğmuştur.

Devulkanizasyon için kullanılan üretim süreci mekanik ve ısıl unsurlar içermektedir. Genan Devulkanize Kauçuk Slab, Avrupa’nın en büyük oto lastik üreticilerinden biri ile yürütülen Ar-Ge projesi sonunda üretilmiş ve bu ürünler Avrupa kauçuk endüstrisinin en muteber laboratuvarı olan ERT BV’de test edilmiştir. Bu sayede, birincil elastomerlerin yerine ikame olarak GENAN Devulkanize Slab ürünlerinin kullanılması başarılmıştır.

Genan Devulkanize Kauçuk Slablar istenilen boyutta kesilerek tektip boyutlanmış olarak kullanıcıya sunulmakta ve birincil elastomerlerin yerine kullanılarak üretim maliyetlerini önemli ölçüde azaltmaktadır.

Devulkanize Slab ürünlerimiz, oto lastik, konveyör bant, elavatör kayışı, titreşim absorbe edici, gürültü azaltıcı ürünlerin imalatında kullanılmaktadır.